پیام ریاست دانشگاه به دانشجویان جدید واحد نجف آباد

دکتر امیریدکتر سید محمد امیری، ریاست دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد، طی پیامی ورود دانشجویان جدید به بزرگترین مجموعه آموزش عالی در مرکز کشور را تبریک گفت.

متن این پیام به این شرح است:

سلام و درود خالصانه و خوش‌ آمد گویی و تبریک بنده و همکارانم را به مناسبت موفقیت شما در ورود به دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف آباد پذیرا باشید.

دانشجویان عزیز، دانشگاه نبض سلامت فرهنگ و رشد و تعالی هر كشور است و بدون تردید اهمیت و رسالت دانشگاه و میزان تأثیرگذاری آن در میان نسل هوشمند و جوان ایرانی غیر قابل انكار و تا زمانی كه فرهنگی مناسب و محیطی سازگار و مهیا برای تولید و گسترش علم در جامعه ایجاد نشود، نمی‌توان انتظار پاسخ‌ راهگشا برای مشكلات جامعه را از دانش‌ آموختگان آن داشت.

اینجانب و تمامی مسئولان و همكارانم در دانشگاهی‌ که در چهارمین دهه فعالیت خود به عنوان یک واحد مستقل جامع و یکی از ده واحد برتر دانشگاه آزاد اسلامی در کشور شناخته می شود، با ایمانی عمیق به توانایی و خلاقیت شما ان‌شاءالله خواهیم كوشید تمام امكانات و ابزار علمی، ارزشی و رفاهی موجود را در جهت بهره‌گیری، رشد وشكوفایی روزافزون استعدادهای دانشجویی، به کار گرفته و در این راه ضمن استعانت از درگاه خداوند متعال، به همكاری بی‌شائبه و دلسوزانه شما جوانان عزیز امید فراوان داریم.

سربلند و موفق باشید.

سید محمد امیری

Untitled 22

زبان مورد نظر را انتخاب  کنید.

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است.
© کپی برداری از مطالب این وب سایت پیگرد قانونی دارد.
توسعه و طراحی توسط فناوری اطلاعات و ارتباطات واحد نجف آباد

 Location Icon Blueایران،اصفهان، نجف آباد، بلوار دانشگاه - کدپستی: ۸۵۱۴۱۴۳۱۳۱
 contact methods phone icon تلفن: ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹
 mail 2 پست الکترونیک: info @ iaun.ac.ir
 mail 2 ارتباط با حراست: herasat@ iaun.ac.ir

 

  etaa1   instagram icon black and white    Linkedin Icon    apci aparat  

Search