گزارش مسابقات طراحی لباس دانشگاه صنعتی اصفهان

راهیابی 13 تیم دانشجویی واحد نجف آباد به مرحله نهایی مسابقات ملی طراحی و چاپ پارچه و پوشاک دانشگاههای کشور

595

مرحله مقدماتی سومین دوره مسابقات ملی دانشجویی طراحی مهندسی و هنری پارچه و پوشاک دانشگاهها و مراکز پژوهشی کشور به میزبانی دانشگاه صنعتی اصفهان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از نجف آباد این رقابت علمی، به عنوان معتبرترین مسابقه دانشجویی در سطح ملی با هیأت علمی متشکل از برجسته ترین استادان دانشگاه های کشور و همچنین پس از جشنوارة مد و لباس فجر، مهمترین مسابقة ملی در حوزه های مرتبط با صنعت مد و لباس ایران است.

در مرحله مقدماتی این مسابقات که با رقابت دانشجویان رشته های نساجی، طراحی بافت پارچه و چاپ پارچه و طراحی و دوخت لباس از دانشگاههای سراسر کشور در سه بخش طراحی بافت پارچه، طراحی لباس اجتماع زنان و طراحی و چاپ پارچه برگزارشد، از بین 42 تیم شرکت کننده در این رقابت ها 13 تیم دانشجویی دانشکده هنر و معماری دانشگاه آزاد اسلامی نجف آباد به مرحله نهایی راه یافتند. که پس از اعلام داوری مرحلة نخست از بین 42 تیم شرکت کننده هر 13 تیم واحد نجف آباد به مرحله نهایی راه یافتند.

در بخش طراحی لباس اجتماع زنان تیم های هفتگانه فراکتال 2 به سرپرستی لاله احمدپور، طراحان سنتی به سرپرستی نفیسه احمدی، پرنسا به سرپرستی پریسا اکبری، یاس به سرپرستی سحر جمشیدی پبدنی، اسطوره به سرپرستی زینب سلحشوری، ترمه ترنج به سرپرستی نیلوفر صفایی و ستاره شرقی به سرپرستی معصومه کیانپور هفشجانی از واحد نجف آباد به مرحله نهایی راه یافتند.

همچنین در بخش طراحی چاپ پارچه این رقابتها تیم های ستاره ها به سرپرستی لاله احمد پور مبارکه، نگار به سرپرستی نگار بنی مهدی ، باتیک به سرپرستی شیرین توکلی، مهره وماه به سرپرستی مهراب شکرچی باغبادرانی و فراکتال به سرپرستی معصومه لک خسروی از دانشگاه نجف آباد به مرحله نهایی راه یافتند.

مطهر رادی مدیر گروه طراحی و چاپ پارچه و لباس دانشگاه َآزاد اسلامی نجف آباد با اعلام این خبر به خبرنگار ما گفت:« احیای فرهنگ و سنت اسلامی- ایرانی در ارتباط با طراحی پارچه و پوشاک، آشنایی متخصصان صنایع نساجی با قابلیت دانشجویان در زمینه طراحی پارچه و پوشاک و آشنایی دانشجویان با نیاز صنایع در زمینه‌های طراحی پارچه و پوشاک از جمله اهداف این مسابقات دانشجویی است.»

Untitled 22

زبان مورد نظر را انتخاب  کنید.

© تمامی حقوق این وب سایت محفوظ است.
© کپی برداری از مطالب این وب سایت پیگرد قانونی دارد.
توسعه و طراحی توسط فناوری اطلاعات و ارتباطات واحد نجف آباد

 Location Icon Blueایران،اصفهان، نجف آباد، بلوار دانشگاه - کدپستی: ۸۵۱۴۱۴۳۱۳۱
 contact methods phone icon تلفن: ۰۳۱۴۲۲۹۲۹۲۹
 mail 2 پست الکترونیک: info @ iaun.ac.ir
 mail 2 ارتباط با حراست: herasat@ iaun.ac.ir

 

  etaa1   instagram icon black and white    Linkedin Icon    apci aparat  

Search